Hlavní stránka arrow Návštěvní kniha
Friday, 24 November 2017

Návštěvní kniha

Napsat vzkaz


Michał    22 November 2017 00:52 | -
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
http://www.domdekority.pl/
Powinno się w przyszłości wyszukać na to skuteczny metodę. Chodzi wszakże o to żeby uzyskać ciekawe efekty. Nie wszędzie takie samo wyposażenie wnętrz warszawa będzie pasowało. Zupełnie inaczej będzie wyglądało, kiedy przyjdzie nam urządzić małe dom, a przeciwnie, jeżeli już będzie to pełne biuro. To, dlatego o ile nie wiemy jak mamy się za to zabrać to wystrój wnętrz warszawa nie gorzej będzie zostawić profesjonaliście, który zna się na tym bardzo dobrze. Trzeba szukać możliwości, żeby nasze wnętrze było jeszcze bardziej oryginalne.
Inspiracje
Można odwiedzać znajomych i jeśli coś nam się tam podoba to można z tego korzystać. Można również wykorzystać Globalną sieć Internet i tam znaleźć to, z czego, na co dzień korzystają inne osoby. Sposobności jest tak wiele, że z pewnością znajdzie się taki, który da nam to, czego szukamy. Fachowy projektant wnętrz będzie osobą, która pomoże tym wszystkim, którzy sami nie wiedzą jak posiadają się za to zabrać. Przyjdzie, oceni i wykona taki projekt, jaki nam najbardziej odpowiada i daje najlepsze efekty.

Weronika    19 November 2017 14:08 | -
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
http://www.laventi.pl/
Bez liku ludzi zastanawia się nad tym gdzie zakupić odpowiednie witaminy dla siebie. W naszej katalogu usług/produktów sklepowej odnajdziecie bardzo dużo witamin z których to z pewnością będziecie zadowoleni. Taka witamina B17 to w wielu sytuacjach wybierany produkt, który posiada bardzo kilka zalet. Co więcej w mojej katalogu usług/produktów sklepowej również znajdziecie kilka innych towarów z których to działania na 100% będziecie zadowoleni. Propozycja naszego sklepu to 100 % najlepsze składy z jakich warto skorzystać, aby móc suplementować się jedynie niewątpliwymi i dobrymi witaminami.

Vančurová roz. Šulov    08 June 2012 10:39 |
Dobrý den Pane Šula,
naše rodina z Horního Újezda má kořeny z Mor. Budějovic. Tímto vzkazem Vás zdravím.

Šula    09 August 2010 23:18 |
Vážený pane Vorlíčku. Zcela náhodou jsem v rámci "pátrání" po okolnostech příchodu chorvatů na jižní Moravu (1538) seznámil s vaším výkladem příjmení v obci. Proti mnohým nelze bezesporu nic namítat, ale u příjmení Šula jsem se zde setkal, jako ostatně již mnohokrát v minulosti, s výkladem možná zjednodušujícím. Totiž příjmení Šula není v oblasti Balkánu ani zdaleka tak neobvyklé jako u nás (v Černé Hoře je dokonce takto pojmenována obec), a proto nelze vyloučit jeho původ, jakož i osob tohoto jména, právě z této oblasti. Dnes již na Moravě nebydlím, ale mé kořeny pocházejí z oblasti Moravských Budějovic. Neberte toto jako výtku, snad jen námět k zamyšlení, protože předpokládám, že můj jmenovec ve vaší obci bydlí. Tímto jej současně pozdravuji. Šula (P.S. Kroniky chorvaty na jižní Moravě popisují jako osoby vysokého, silného vzrůstu, výrazné oválnější tváře, česající se pěšinku.)

Zdeněk Šebesta    25 November 2006 22:07 |
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Dobrý den, Horno-Újezdští.
Návštěva ve vaší obci, byť pouze virtuální, se mi velice líbila a díky prostoru, který jste zde poskytli doc. RNDr. Vladimíru Hanákovi, CSc., jsem zde strávil několik dní. Ale nejen díky tomu. Stránky se mi líbí a je vidět, že webmaster je člověk na svém místě.
Děkuji za vaší pohostinnost a přeji mnoho úspěchů.


5
vzkaz v knize

EasyBook

Top! Top!